Info

Budynek policji w ŁańcuciePodawane przez policję na tematycznych spotkaniach i konferencjach statystyki wyraźnie wskazują, że włamania do obiektów zabezpieczonych urządzeniami elektronicznymi zdarzają się po prostu statystycznie dużo rzadziej, niż do tych w ogóle niezabezpieczonych lub zabezpieczonych wyłącznie urządzeniami mechanicznymi.

W  większości polskich mieszkań, biur, małych a nawet średnich sklepów nie ma żadnego systemu  zabezpieczającego przed włamaniem, kradzieżą, napadem. Najczęstszym powodem takiego stanu rzeczy jest to, że niewielu właścicieli prywatnych posesji i firm widzi potrzebę wykonywania takiej instalacji. Jeśli jednak ktoś taki powód znajdzie, to boi się wydatków z tym związanych. Zazwyczaj też inwestor nie wie, czego może  oczekiwać od takiego systemu.

 

 

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie przy zabezpieczaniu wszelkiego typu obiektów, również muzealnych, gwarantujemy wysoką jakość wykonanej usługi, niezmienność cen po zawarciu umowy, zapewniamy pełną dyskrecję.

Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie na którym nasz specjalista d/s zabezpieczeń udzieli fachowych porad, odpowie na pytania związane z optymalnym zabezpieczeniem obiektu oraz na miejscu dokona wstępnej wyceny.

 

Sprzedaż, montaż, konserwacje, naprawy.

  • systemy alarmowe
  • systemy monitoringu wizyjnego
  • sieci komputerowe, internet
  • kontrola dostępu, wideodomofony
  • automatyka do bram skrzydłowych i przesuwnych

Naprawimy lub zmodernizujemy każdy z w/w systemów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!